Najděte si, co vás zajímá a baví

  • 17. 6. 2019
  • By :
  • 0 Comment
  • Web

I český internet má zajímavé weby. Chce to jen trochu zapátrat a zjistíte, že okruh, který vás zajímá, je k dispozici. Jestli slovo příroda a její fauna a flora není pro vás na okraji zájmu, určitě budete nadšení, když objevíte časopis,Avifauna
Není to tak dávno, co se parta nadšenců rozhodla, že vytvoří online magazín zasvěcený ornitologii. Není to žádný výdělečný podnik. Dobrovolní přispěvatelé, kteří milují ptačí svět, předávají naučné a osvětové články a snaží se tím podpořit zájem veřejnosti o jejich ochranu.
Nemusíte mít strach z nějakých nesmyslů, naopak, fungují pod záštitou neziskové organizace, která nese název Avifauna, z.s., podle níž má časopis své jméno.
falešné novinky na monitoru
Lidé, kteří sedí u počítačů a píší články, jsou ti nejkompetentnější. Překládají zahraniční články, sami se věnují grafické a technické správě webu a snaží se i na jiných sociálních sítích svůj magazín propagovat.
Přečíst si můžete čísla, která vyšla na podzim roku 2018 a na jaře 2019. Redaktoři mají v plánu shromažďovat informace a časopis Avifauna vydávat dvakrát ročně.
Vyrážejí do české krajiny, pozorují ptactvo, kroužkují a snaží se o osvětovou činnost.
Tento web stojí za důkladné čtení.
Dozvíte se mnoho zajímavostí o tom, co se děje mezi ptactvem v naší domovině, ale i v zahraničí.
Pokud jste zaníceným ornitologem a nemáte nikoho, komu byste své výsledky pozorování sdělovali, můžete se jim přihlásit a oni vás rádi přijmou do svého týmu. Pak se budete podílet na vytváření úžasného magazínu, a přinášet nám, kteří se o přírodu zajímáme, nové informace o životě z ptačí říše, o kterých jsme třeba neměli ani ponětí.
Na stránkách se dozvíte i o nadcházejících akcích, jako jsou např. výstavy dravců, nebo fotografií ptáků.
kódování webovek
Pokud vás zajímá ptačí říše, neváhejte si přečíst články z tohoto webu. Věřte mi, že neobsahuje nějaká suchopárná fakta, ale i informace, které „prásknou“ pozorovatelé na tyto naše malé spolubydlící na planetě.